Uczniowie klasy 7a i 4b mieli przyjemność goszczenia naszej mieszkanki pani Wandy Kucy, która jest autorką: „Podkreślone kolorowym szlaczkiem”, „Z pamiętnika szczeniaczka”, a także „Tajemniczy kuferek babci Jagusi”.

Uczniowie, mimo iż była to wizyta zdalna, mieli możliwość zadawania pytań, na które pani Wanda chętnie odpowiadała. Na koniec autorka przeczytała wybrane fragmenty książki „Tajemniczy kuferek
babci Jagusi”. Wszystkim bardzo podobały się przygody Oli i jej koleżanki Igi, a także nieoceniona pomoc i mądrość babci Jagusi.
Na pamiątkę tego miłego spotkania pani Wanda ofiarowała nam swoje dzieło. Obiecaliśmy, że po powrocie do szkoły przeczytamy wszystkie rozdziały i lepiej poznamy bohaterów książki.

Bardzo dziękujemy na przemiłe spotkanie i mamy nadzieję, że to nie ostatnie.

Uczniowie klasy 7a, 4b wraz z wychowawczniami