W związku z tym, iż uczniowie klas IV-VIII powoli wracają do nauki stacjonarnej i zbliża się koniec roku szkolnego, chciałbym podać dwa komunikaty:

1. POWRÓT DO SZKOŁY

Od 17 do 21 maja do szkoły wracają uczniowie klas VIII, VII i V.
Uczniowie klas IV i VI w dalszym ciągu mają zajęcia na odległość. Uczniowie tych klas przychodzą do szkoły 24 i 28 maja (dwa dni).

W dniach 25-27 maja (wtorek, środa, czwartek) odbywa się egzamin ósmoklasistów, a uczniowie klas I-VII mają przerwę w nauce.

Od 31 maja wszyscy uczniowie wracają do nauki w szkole.

2. ZEBRANIE

Dnia 20 maja odbędą się wywiadówki. Zapraszam wszystkich rodziców do szkoły na spotkanie stacjonarne.

Harmonogram:
klasy I-III godzina 16:00;
klasy IV-VI godzina 17:00;
klasy VII-VIII godzina 18:00;

Od godziny 17:00 możliwość konsultacji z wszystkimi nauczycielami.

Dyrektor SP

Robert Słonina