Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od poniedziałku (15.03.) szkoły przechodzą w system nauczania hybrydowego, chciałbym przekazać informację dotyczącą organizacji pracy w naszej szkole.

Od poniedziałku (15.03.) zajęcia w szkole będą zorganizowane dla klasy I A i I B. Będą się one odbywały według planu, który obowiązywał przed zamknięciem szkoły.
Klasy II i III w nadchodzącym tygodniu będą miały w dalszym ciągu nauczanie zdalne. Pierwszorzędną przyczyną są braki kadrowe oraz egzamin próbny dla klas VIII. Chcąc zadbać o zajęcia dla klas II i III, jesteśmy zmuszeni do pracy zdalnej. W następnym tygodniu będziemy się starali o zajęcia stacjonarne dla klas II i III.

O wszystkim będziemy Państwa na bieżąco informować.

Robert Słonina
Dyrektor ZS-P