Informacja od koordynatora Programu Stypendialnego "HORYZONTY":

Szanowni Państwo,

15 lutego ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty, realizowanego przez Fundację EFC i Fundację Rodziny Staraków. I to właśnie młodzież z Braniewa i okolic może z tego skorzystać. Program skierowany jest do uczniów klas 8 i pokrywa koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Dla stypendystów finansujemy wyjazdy na wakacje i ferie, jak również naukę języków obcych i egzaminy na certyfikaty językowe. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych koordynatorów i indywidualne wsparcie w rozwoju zainteresowań.

Wierzymy, że wspólnie możemy dotrzeć z informacją o Programie Stypendialnym Horyzonty do młodych ludzi, którzy dzięki naszemu wsparciu będą mogli dalej rozwijać swój potencjał.

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Iwona Konopka

załacznik 1