Gminny konkurs na najładniejszy zeszyt w edukacji wczesnoszkolnej.

W lutym 2020 r. każda klasa wytypowała uczniów, którzy prowadzą zeszyty najestetyczniej.

Komisja konkursowa w składzie M.T. Trukawka, W. Skubiszewska, W. Wiśniewska i M.Czaplińska brała pod uwagę:
- kaligrafię,
- rozmieszczenie treści na stronie,
- ilustracje w zeszycie,
- krzyżówki,
- rebusy,
- estetykę.
Komisja oceniła zeszyty uczniów edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Lechowie i Szkoły Podstawowej w Pieniężnie.

Najładniej zeszyty prowadzą:
klasy I: Krystian Nazar, Radosław Grobelny, Wiktoria Bartczak.

Klasy II: Zuzanna Rycko, Aleksandra Sosnowska, Marcelina Konsalik,

Klasy III: Juliusz Śmigiel, Małgosia Orlicka-Rewers, Laura Grzybowska.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Najładniejsze zeszyty zostały zaprezentowane na tablicy szkolnej. Gratulujemy!
(opr. M. Czaplińska)

foto: domena publiczna