W piątek 21.02.2021 r. Szkolne Koło Wolontariatu „Młodzież w działaniu” uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych, które odbywały się w Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie.

Osobą prowadzącą szkolenie była pani Edyta Karpińska, doradca w Elbląskim Stowarzyszeniu Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. W trakcie spotkania zdobyliśmy (tak, tak…dobrze wnioskujecie…witamy w naszych szeregach jedynego kolegę Kacpra) wiele ciekawych informacji, dowiedzieliśmy się, z czym możemy łączyć nasz wolontariat, jakie działania uaktywnią nasze środowisko, gdzie i jak pozyskać fundusze. Dostaliśmy także pracę domową - opracujemy własny projekt!

A już teraz zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej tablicy – ruszamy z kolejną akcją!!! (opr. p.Julita Królicka).