„Hej, kolęda, kolęda!” – pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole jasełka, które w tym roku miały formę …zawodów.

Rywalizowały dwie drużyny: „Betlejemskie baranki" (uczniowie klas VB – VIIIB) i „Anielskie gwiazdeczki” (klasy VA - VIIIA). Kapitanami zespołów były panie katechetki: Anna Szniggenberg i Aneta Szydłowska-Kisielewicz. Konkurencje  - tematycznie związane ze świętami m.in. „Zapakuj prezent”, „Jaka to kolęda?”, „Rzuć śnieżką” czy „Archaizmy znane i nieznane”  - oceniało trzyosobowe jury: Królowa, Pasterz i Anioł. Publiczność żywo reagowała na popisy drużyn i włączała się do wspólnego kolędowania. Tego dnia otrzymaliśmy też od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju.  Organizatorem świątecznego spotkania był Samorząd Szkoły z p. Agnieszką Szczepłocką.