Uczennica 2. klasy Zuzanna Woźna zdobyła 3. miejsce (w kategorii klas 1-3) w ogólnopolskim konkursie na plakat „Nie hejtuję-reaguję”. Za aktywny udział w kampanii nagroda została przyznana także szkole (zestaw plansz edukacyjnych, gier planszowych oraz 5-metrowa chusta animacyjna).

Temat cyberprzemocy i hejtu został poruszony w czasie lekcji informatyki w klasach I-VI. Uczniowie mieli możliwość udziału w dyskusji, obejrzenia filmów edukacyjnych. Chętni wzięli udział w konkursie na plakat. Autorzy prac mieli za zadanie uwzględnić ważną rolę świadka cyberprzemocy, który reaguje. Najlepsze dzieła plastyczne pojawiły się na szkolnych korytarzach.

Organizatorami wydarzenia w szkole byli nauczyciele informatyki. Projekt to element ogólnopolskiej kampanii przeciwko mowie nienawiści „Nie hejtuję- reaguję” realizowanej przez Fundację „Dajemy Dzieciom Siłę”.