Dnia 7 listopada uczniowie klasy VIIa, VIIIa i VIIIb z naszej szkoły odwiedzili Multikino w Elblągu, aby obejrzeć film pt: "Był sobie pies 2".

Jest to historia o psie, który wabił się Bailey. Przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu. Ten odważny i wierny pies dbał o szczęście swoich najbliższych. W ekranizacji pieskie życie było przepełnione zabawą i miłością. Ta obejrzana opowieść skłoniła uczestników do przemyśleń. I zapewne  tym sposobem twórcy tego filmu chcieli rozbudzić ukrytą, w każdym człowieku wrażliwość na drugą istotę.

To wspaniała edukacja i wartościowa nauka na całe, nawet te dorosłe życie. (opr. kl. VIIa)