Dnia 02.01.2017r. otrzymaliśmy wyniki z Konkursu Matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – 26 Edycja, do którego 07.11.2016r. z naszej szkoły przystąpiło 12 uczniów kl. III – VI.

Dwóch uczniów zostało laureatami:

1. Amelia Malaszewska – ucz. kl.Va otrzymała tytuł laureata V stopnia za liczbę punktów 80/100

2. Patryk Adamicki – ucz. kl.VIa otrzymał tytuł laureata V stopnia za liczbę punktów 80/100

Uczniów do konkursu przygotowały: p. Mirosława Sadżuga i p. Małgorzata Czaplińska.

Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów. Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w następnej edycji.

Mirosława Sadżuga

GALERIA --->