Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegu „Tropem Wilczym”, który odbył się w niedzielę 3 marca na terenie Rezerwatu Doliny Rzeki Wałszy.

W biegu wzięło udział 120 zawodników. Zespół „W drodze” zaprezentował uczestnikom imprezy dwie pieśni: „Biały krzyż” i „Rebelianci”. Od 2013 r. bieg "Tropem Wilczym" jest jednym ze sposobów oddawania hołdu Żołnierzom Niezłomnym, którzy po zakończeniu II wojny światowej walczyli o niepodległość, działając w podziemiu antykomunistycznym.

Nasza Gmina razem z Miejskim Domem Kultury organizuje ten bieg już po raz czwarty.