W poniedziałek 26 listopada br. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wspólnie obchodzili andrzejki.

Na początku na parkiecie pojawili się najmłodsi, którzy doskonale bawili się przy rytmach „Czekolady” i „Makareny”. O integrację i atmosferę zabawy zadbali gimnazjaliści (Julia, Norbert, Roksana) i ósmoklasiści (Maciek), którzy prowadzili liczne konkursy. Po godzinie 12:00 rozpoczęła się zabawa andrzejkowa klas IV-VI. Po południu dołączyli uczniowie klas najstarszych VII-VIII i gimnazjum.

Samorządy szkół (pod opieką p. Anny Maczugi, p. Joanny Golec i p.Dariusza Kaczmarczyka) zadbały o kącik kulinarny (ciasta były wyśmienite). W atmosferę wieczoru andrzejkowego wprowadzała piękna dekoracja sali kolumnowej przygotowana przez uczniów klas VIII i gimnazjum (z pomocą p. Małgorzaty Czaplińskiej).