foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

W niedzielę 19 maja UKS Pionierzy zakończył sezon siatkarski Wojewódzkim Turniejem Chłopców  w kategoriach: rzucanka i single.

W rzucance 1. miejsce i złoty medal wywalczył Olaf Miliński, natomiast w singlach, ocierając się o podium, 4. miejsce zajął Piotr Bielan, zaraz za nim 5. miejsce wywalczył Adam Fuks, a na miejscu 8. uplasował się Bartek Frelek. Natomiast nasze zawodniczki przywiozły złoto i brąz. W kategorii rzucanka siatkarska Wiktoria Frelek zajęła 3. miejsce, a miejsce 1. i złoty medal trafiły do Nikoli Wiater.

W kategorii single 1. miejsce zajęła Jagoda Kutryb i tym samym zakwalifikowała się do mistrzostw Polski w Katowicach, gdzie będzie reprezentowała nasze województwo. Wszystkie dziewczynki zagrały na bardzo wysokim poziomie i uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Sezon (pierwszy pełny) został zakończony z trzema mistrzami województwa i kwalifikacją do mistrzostw Polski.

Zawodnicy UKS PIONIERZY cały sezon godnie reprezentowali Szkołę Podstawową im Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie i dzięki ich sukcesom staliśmy się rozpoznawalni w naszym województwie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za wsparcie w tej niełatwej drodze do sukcesu naszych małych zawodników./opr.K.Fuks/

Gratulujemy młodym zawodnikom, ich rodzicom oraz  trenerom: pani Anecie Lachowicz, panu Krystianowi Fuksowi i panu Pawłowi Bielanowi! Trzymamy kciuki za  finał w Katowicach!

galeria

2024 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved